• Header 5
  • staalmanplein header 9
  • staalmanplein header 8

Vragen of ideeën? Neem gerust contact op met onze medewerkers


Of vul hier het contactformulier in


Vragen over beheer

Abdel Chaara
Beheerder Wonen
T: 06 - 1588 5169
E: achaara@de-alliantie.nl

Miriam Roer
Gebiedsco√∂rdinator 
T: 06 5152 9891
E: mroer@de-alliantie.nl

Fleur Lenior
Wijkbeheerder
T: 06 - 5530 7120 
E: flenior@de-alliantie.nl

Vragen over herhuisvesting

Team Herhuisvesting
Bewonersbegeleiders
T: 088 00 232 00
E: herhuisvestingstaalmanplein@de-alliantie.nl

Vragen van huurders over hun woning

Marjan Velthuijzen
Medewerker Wonen
T: 088 00 23 200
E: mvelthuijzen@de-alliantie.nl
Gregory Hanenberg
Sociaal beheerder
T: 088 00 232 00
E: ghanenberg@de-alliantie.nl  
Alex Overwater
Technisch adviseur
T: 088 00 232 00
E: aoverwater@de-alliantie.nl
Olof de Groot
Opzichter
T: 088 00 232 00
E: odegroot@de-alliantie.nl

 


Vragen over veiligheid

Adem Karatas
Wijkagent (politie)
T: 0900-8844
E: adem.karatas@politie.nl

Vragen over de openbare ruimte of het park

Beatrijs Lont

Projectmanager Staalmanpleinbuurt, gemeente Amsterdam

T: 06 18 46 87 43
E: beatrijs.lont@amsterdam.nl

 

Vragen over het beleid van de Alliantie 

Giovanna van den Ham
Gebiedsontwikkelaar
T: 06 46 71 48 64
E: gvandenham@de-alliantie.nl

Ed Wilms
Ontwikkelmanager
T: 035 528 07 00
E: ewilms@de-alliantie.nl