• Header 5
  • staalmanplein header 9
  • staalmanplein header 8

Vragen of ideeën? Neem gerust contact op met onze medewerkers


Vul hier het contactformulier in


 

Vragen over beheer

Abdel Chaara
Beheerder Wonen
T: 06-15885169
E: achaara@de-alliantie.nl

Lysanne ter Brugge
Gebiedsco√∂rdinator 
T: 06 - 15 885 031
E: lterbrugge@de-alliantie.nl

Fouzia Fatouh
Wijkbeheerder
T: 06-15885168
E: ffatouh@de-alliantie.nl
Mirella Blaauw
Beheerder Wonen
T: 088 00 232 00
E: mblaauw@de-alliantie.nl

Vragen over herhuisvesting

Team Herhuisvesting
Bewonersbegeleiders
T: 06 51 80 55 33
E: herhuisvestingstaalmanplein@de-alliantie.nl

 


Vragen over veiligheid

Hassan Yakoubi
Wijkagent (politie)
T: 0900-8844
E: hassan.yakoubi@politie.nl

 

Vragen van huurders over hun woning

Jos Bruil
Verhuurconsulent
T: 088 00 23 200
E: jbruil@de-alliantie.nl
Gregory Hanenberg
Sociaal beheerder
T: 088 00 232 00
E: ghanenberg@de-alliantie.nl  
Alex Overwater
Technisch adviseur
T: 088 00 232 00
E: aoverwater@de-alliantie.nl
Olof de Groot
Opzichter
T: 088 00 232 00
E: odegroot@de-alliantie.nl

Vragen over de openbare ruimte of het park

Pedro Veldhuis
Gebiedscoördinator stadsdeel
T: 06 - 83 64 04 84 
E: Pedro.Veldhuis@amsterdam.nl


Henk Hospers

Projectmanager stedelijke vernieuwing stadsdeel
T: 020 253 77 22
E: hhospers@nieuwwest.amsterdam.nl

 


Vragen over het beleid van de Alliantie

Lisette Langerwerf
gebiedsontwikkelaar
T: 06 1588 5054
E: llangerwerf@de-alliantie.nl

Ed Wilms
Ontwikkelmanager
T: 035 528 07 00
E: ewilms@de-aliantie.nl