• Header 5
  • staalmanplein header 9
  • staalmanplein header 8

Vragen of ideeën? Neem gerust contact op met onze medewerkers


Of vul hier het contactformulier in


Vragen over beheer

Abdel Chaara
Beheerder Wonen
T: 06 - 1588 5169
E: achaara@de-alliantie.nl

Matthijs Smit
Gebiedsco√∂rdinator 
T: 06 - 2322 0281
E: msmit@de-alliantie.nl

Naziha Bouataouan
Wijkbeheerder
T: 06 -1588 5075
E: nbouataouan@de-alliantie.nl

Vragen over herhuisvesting

Team Herhuisvesting
Bewonersbegeleiders
T: 088 00 232 00
E: herhuisvestingstaalmanplein@de-alliantie.nl

Vragen van huurders over hun woning

Martijn Bakker
Medewerker Wonen
T: 088 00 23 200
E: mbakker@de-alliantie.nl
Gregory Hanenberg
Sociaal beheerder
T: 088 00 232 00
E: ghanenberg@de-alliantie.nl  
Alex Overwater
Technisch adviseur
T: 088 00 232 00
E: aoverwater@de-alliantie.nl
Olof de Groot
Opzichter
T: 088 00 232 00
E: odegroot@de-alliantie.nl

 


Vragen over veiligheid

Sebastiaan Westphal
Waarnemend wijkagent (politie)
T: 0900-8844
E: sebastiaan.westphal@politie.nl

Vragen over de openbare ruimte of het park

Pedro Veldhuis

Gebiedscoördinator stadsdeel
T: 06 - 83 64 04 84 
E: Pedro.Veldhuis@amsterdam.nl

Henk Hospers

Projectmanager stedelijke vernieuwing stadsdeel
T: 06 - 53 34 69 65
E: h.hospers@amsterdam.nl


Vragen over het beleid van de Alliantie

Lysanne ter Brugge
Gebiedsontwikkelaar
T: 06 1588 5031
E: lterbrugge@de-alliantie.nl

Ed Wilms
Ontwikkelmanager
T: 035 528 07 00
E: ewilms@de-alliantie.nl